top of page
ארנבון מיני לופ לבן.jpg

פנסיון לארנבונים של הארנביה של אליס

מה המטרה של פנסיון לארנבונים ומה חשיבותו? טיפול בארנבונים זה לא בהכרח הדבר הכי מסובך בעולם, אבל הוא צריך להיות מדוייק. ארנבונים שונים צריכים לאכול בצורה שונה, הם זקוקים לסביבה בטוחה ונעימה, לפעילות גופנית ולמשחק. כמו כן, לארנבונים יש חלון הזדמנויות מאוד קצר להגיע לוטרינר כאשר הם חולים, ויש להגיע לוטרינר מומחה לארנבונים עם יכולת אבחון מהירה.

כאשר אני שומרת על הארנבונים בפנסיון שלי אתם יכולים להיות בטוחים שאני נוהגת בהם כאילו הם היו שלי. אתם תוכלו לצאת לחופשה או לטפל בענייניכם בראש שקט כאשר אתם יודעים שהארנבון שלכם בטוח, בריא ושמח.

 

לפני שאני לוקחת כל ארנבון לפנסיון שלי, אני צריכה לתאם פגישה ולבדוק אותו בשביל לאבחן האם הוא סובל מבעיה רפואית שמצריכה טיפול דחוף, או שמא יש לו מחלה שהוא יכול להעביר לשאר הארנבונים שנצאים אצלי. לאחר מפגש מוצלח אני אקבל את הארנבון שלכם לפנסיון שלי בליווי הצהרת בריאות מוטרינר. הצהרת הבריאות צריכה להקיף את הנושאים הבאים: שלילת בעיות שיניים, אי ממצאים של פיתוח איקוניקולי או קוקסידה, ובריאות כללית טובה. כמו כן אנחנו נותנים טיפול למניעת פרעושים וקרציות. 

אני עושה זאת מתוך מטרה לשמור על הבריאות של הארנבונים שלי, ושל כל מי שמביא אלי ארנבונים למשמורת. למרות שלכל ארנבון יש את המתחם שלו, הם עדיין יכולים להדביק אחד את השני אם יש להם מחלה או וירוס. כמו כן, שלילת בעיות רפואיות לא מדבקות (כמו שיניים ובריאות כללית) תמנע צורך בטיפול וטרינרי בהול כאשר אתם בחופשה.

התנאים בפנסיון שלנו הם מהטובים שיש בארץ וכל ארנבון מקבל את כל מה שהוא זקוק לו, רפואית ונפשית. לכל ארנבון יש מרחב אישי שלהם עם מתקן לחציר או אספסת (תלוי בגיל הארנבון), קערות מים וכופתיות, בית מחסה, שירותים אישיים, וצעצועים. כמו כן, המקום מקורה כך שלא יחשפו לקור או חום. הארנבונים אצלינו מקבלים תזונה מדוייקת המבוססת על סוגי חציר שונים (טימותי, אורצ'רד, שיבולת שועל ועוד), כופתיות איכותיות של ורסלה לגה או ביהפר, מגוון עלים Bio וירקות שאנחנו מזמינים במיוחד הישר מהחקלאי, ומעט פירות כחטיפים.

בכל יום אנו מקדישים זמן בשביל לבחון את הארנבון שלכם, האם פרוותו נקייה ובריאה, האם הוא נקי מפרעושים ומזיקים אחרים, את העיניים שלו ועוד. כמו כן אם הארנבון חברותי אנחנו מקצים זמן ליטוף לכל ארנבון. בקיץ אנחנו דואגים לצנן את כל הארנבונים ומוודאים שהאזניים שלהם מצביעות על טמפרטורה אידאלית ובריאה, ובימי שרב כל הארנבונים נכנסים אלינו הביתה. אתם תקבלו עדכון בכל יומיים על מצב הארנבון שלכם 

 

כמו כן יש לנו שני וטרינרים מומחים לארנבונים שעובדים איתנו וזמינים אלינו 24/7. 

אנחנו מקבלים ארנבונים אלינו לפנסיון עם כלוב נשיאה, צעצוע ושמיכה. כל השאר קיים אצלינו ואנחנו נדאג לספק אותו לארנבון. הארנבון שלכם לא יחשף לארנבונים אחרים בזמן השהות אצלינו על מנת להגן עליו מנזקים, פציעות, או חרדות. שעות הקבלה שלנו הן בימי א' עד ה' בין 08:30-20:00 בתיאום מראש! ביום שבת אין קבלה או איסוף של ארנבונים לפני 11:00 בבוקר וללא תיאום מראש.

עלות הפנסיון היא 65 שקלים לארנבון ללילה, ולתקופות ארוכות משבועיים ניתן הנחה ובמחיר ללילה יהיה 55 שקלים. יש אפשרות להלנה לתקופות ארוכות יותר (של חודש ומעלה) - צרו קשר לפרטים נוספים. חשוב להבין שיש לנו את הצוות המקצועי ביותר שקיים אצלינו בפנסיון. אנחנו דואגים שלא רק שלכל ארנבון יהיה את המרחב שלו, אלא שהוא גם ירגיש בטוח ושמח בו, ושהוא יחזור אליכם הוא יהיה שמח, בריא ומאושר.

אל תהססו לפנות אלי גם אם אתם לא מהאיזור שלי. הרבה פעמים נוח לתאם איסוף, אבל הכי כדאי לבוא ולהתרשם מהקסם של הארנביה והפנסיון שלי. שוו לכם לראות איפה הארנבון שלכם הולך לבלות את החופשה שלו כאשר אתם בחופשה שלכם. אשמח גם ללמד אתכם דבר או שניים על ארנבונים מהניסיון שצברתי במהלך השנים וגם לפטפט ולהכיר אתכם.

אשמח לשמוע מכם על מנת שאסביר לכם בפרוטרוט על הליך הלנת הארנבון לתקופת זמן קצרה או ממושכת ומה הארנבון שלכם יקבל אצלינו. אשמח להבין יחד אתכם מה הפיתרון הטוב ביותר לארנבון שלכם כאשר אתם בחופשה. אנא צרו קשר דרך הצ'אט, או שתשאירו לי פנייה באמצעות הטופס שבתחתית דף זה, ואני אדאג לחזור אליכם בהקדם האפשרי.

bottom of page